Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Tisku, Tablet, Vánoční svícen, Přání, Vánoční ubrusy, Monitor, Vosí hnízda, Vánoční pozadí, Jmenovky, Stromeček, Milka, K Vytisknutí, Wallpaper, Santa, Obrazovka, Lego, Květiny, Jmenovka, Vídeňský punč, Desktop, Osvětlení, Adventní kalendář, Štědrý den, Jingle Bells, Vinná klobása, Neviňátko, Adventní věnec, Vánoční koule, Vánoční tapety, Umělý vánoční stromek, Vykrajovátka apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Aljaška, Nevada, Rhode Island, Kalifornie, Virginie, Illinois, New York, Arkansas, Louisiana, Georgie, Idaho, Maine, Havaj, New Hampshire, Kansas, New Jersey, Texas, Minnesota, Pensylvánie, Jižní Karolína, Michigan, Alabama, Severní Karolína, Montana, Tennessee atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Online adventní magazín, Vlajky států USA, Státní prapory zemí světa, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, doporučujeme, pro děti, H, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Super online flash hry, internet, Databáze osobností Kdo je to?, webovky

Počítačové tapety pro Windows - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v notebook, phablet, displej, monitor, tablet, ultrabook, mobilní telefon, počítač, smartphone, PC, mobil a pro operační systémy Windows 95, Linux Ubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Mac, macOS, Android, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Java ME. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: zvířata, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, příroda, krajina, noční města, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, voda a bubliny, jídlo a nápoje, letadla, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, 393x786, 1600x1200, 2560x2048, HD 1280x720, 1536x864, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 640x480, 1920x1280, 1024x600, 1280x960, 1366x1024, 1440x2560, 1440x960, 2560x1600 atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventury, Logické hry, Oddechové hry, online html5 hry, Auta a závodní, Hry s koňmi apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Protektorát, Královna, Zpěvačky, Československo, Textařka, Císař, Hudebnice, Diplomat, Generalissimus, Prezident, Továrník, Hokej, Pedagog, Florida Panthers, Rock ‚n‘ Roll, KSČ, Ministři, Olympiáda, Novinář, Nežijící, Manýrismus, Poslanci, Česká královna, NHL, Ital, První republika, Státník, Husité, Egypt, Svatý, Hudba, New Jersey Devils, Český slavík, Vojevůdce, Američan, Masový vrah apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Keywords:Onlinovky zdarma, Počítačové tapety pro Windows, odkaz, zeměpis, Poker Permainan kartu, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, multimédia, Charlize Theron, volný čas, Onlinovky zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, osobnosti a lidé, ovoce, stavby, muži, auta, dopravní prostředky, zvířata, mapy, ptáci, smajlíci a emotikony, sport, rostliny, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, halloween, věda, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, hmyz, symboly, Vánoce a Advent atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: URL, Wallpapers na PC ke stažení, Online vánoční magazín, Kate Winslet, Online testy a kvízy zdarma, zajímavosti, Nejlepší online hry zdarma, Přáníčka zdarma, Super online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Prapory regionů a království, odkazy

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Super online flash hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Strategie, Bojové online gamesy, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Logické, Závodní, Karetní, Sportovní a podobně.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Síť, volný čas a zábava

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, jídlo, nápoje, politika, ekonomie a ekonomika, účetnictví, chemie, věda, fyzika, počítače, sport, hardware, internet, školství, zkratky, software, bankovnictví, filozofie, nemoce, příroda, materiály, zločin a právo, lékařství a medicína, nástroje atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, školství, výukové pomůcky, Proxy server, zdroje informací, V, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Sarah Jessica Parker, K, zdarma, Kliparty zdarma ke stažení

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, kterak editovat následující typy souborů: obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, grafiku apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Fórky, frky, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, černý humor apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj apod.

Informace, volný čas a zábava

Klíčová slova: počítače, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Webové online testy zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Thierry Henry, Dopravní značení, F, Online životopisy, biografie slavných osobností, Webové online hry zdarma, F, kuriozity, Fernando Torres hiszpański piłkarz, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest ucha: "Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Další odkazy:

Pozadí na plochu letadla
Luis Suárez uruguayský fotbalista
Doporučené internetové odkazy
Thierry Daniel Henry
Iceland
Odkazy na zajímavé weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajky států střední Asie
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Obrázek Zdravotní sestra
Partnerské internetové stránky
Monaco
Gratulace a přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.