Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Anekdoty, kameňáky, fóry, vtipné texty, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, fóry, vtipné texty, černý humor, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Free game online hry, zajímavosti, cestování, Jak spořit a vytvářet úspory?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Super free web games zdarma, Vlajky států a zemí světa, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, Obrázky a kliparty zdarma, M, zadarmo, Webové online testy zdarma

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v počítač, displej, mobil, notebook, phablet, ultrabook, smartphone, PC, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 7, Android, SUSE Linux, macOS, Mac, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, FreeBSD. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, příroda, krajina, auta, wallpapery, květiny, kytky, noční města, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, letadla, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, hi res 2560x1920, 1536x864, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1200x1920, 800x1280, 375x812, 393x786, 2560x1600, 1440x900, 320x568, 768x1024, 1536x2560, 1800x1440, 1600x900 atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: psychologie, filozofie, vlastnosti, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, záliby a hobby, umělci a umění, fikce a fantasy, věda, státní správa, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, profese a zaměstnání, poruchy, politici, školství a vzdělávání, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:Vlaječky krajů, prapory a symboly království, hyperlinky, webovky, Onlinovky zdarma, Emirát Dubai, internet, A, multimédia, Online omalovánky Sport pro děti, zeměpis, Seznam souborových přípon, Webové online testy zdarma

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, měny, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, státy usa, hudební zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, okresy České republiky apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vídeňský punč, Koledy, Květiny, Umělý vánoční stromek, Alkoholový kalendář, Vánoční světýlka, Jingle Bells, Přáníčko, Santa Claus, Skleněné ozdoby, Štědrý den, Pokrmy, Kavkazská jedle, Koleda, PF, Santa, Tablet, bezlepkové cukroví, Šišky, Vánoční punč, Ostrava, Cesmína, Píseň, Vídeň, Špalda, Mrazík, Adventní kalendář, Wallpaper, Štóla, Keramika, Adventní věnec apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím prohlížet, jak importovat, jak spustit, jak převést, v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít soubory těchto typů: obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, Manchester United FC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, doporučujeme, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, odkaz, zdroje informací, Státní prapory všech států, Webové html5 hry zdarma

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Motta, hlášky, aforismy, moudrosti, výroky, rčení, úsloví

Citáty slavných, Motta, hlášky, aforismy, moudrosti, výroky, rčení, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, matematika, nemoce, stavebnictví, nástroje, sport, rostliny, kultura, fyzika, internet, příroda, nápoje, hardware, materiály, věda, software, ekonomie a ekonomika, český jazyk, účetnictví, počítače, zločin a právo, literatura, náboženství a křesťanství, školství atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, hudba, muži, láska, Vánoce a Advent, zelenina, symboly, osobnosti a lidé, ovoce, květiny, smajlíci a emotikony, hmyz, sport, věda, ženy a dívky, zvířata, halloween, jídlo a nápoje, rostliny, ptáci, náboženství, auta, mapy atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Postřehové hry, Akční hry, Pro dívky, Animace, Karetní hry, Střílečky, Bojové hry, Sportovní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, F, Full HD tapety na PC zdarma, Oslava narozenin a jmenin, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro děti, Dopravní značky, Sexy Sarah Jessica Parker, linky, webové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Deskovky, Hannah Montana, Adventury, online html5 hry, Logické hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, symboly, dopravní prostředky, stavby, auta, ženy a dívky, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, zvířata, nápoje, ptáci, hudba, ovoce, jídlo a nápoje, halloween, rostliny, věda, osobnosti a lidé, láska, Vánoce a Advent atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Přáníčka k narozeninám, volný čas, Nejhranější online testy a kvízy, weby, Hry pro nejmenší online, Stručný slovník pojmů a termínů, M, Vlajka Baham, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nejchytřejší blondýna: Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Obrázk a texty k jmeninám
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Partnerské internetové stránky
Monica Bellucci fotky
Internet pornography videos images webcams
Zajímavé internetové odkazy
Biblické omalovánky
Naše tipy na zajímavé stránky
Flags of the world countries
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Windows wallpapers
Tipy na Partnerské weby
Pozadí na plochu sport
Vlajky, flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.