Partnerské weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Pozadí na plochu PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu PC. vhodné pro mobilní telefon, phablet, displej, notebook, smartphone, mobil, obrazovka počítače, PC, počítač, tablet, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows NT, Java ME, Windows Me, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows 10, Lubuntu, Android, SUSE Linux. Obrázky ke stažení z kategorií hudební tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, zvířata, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, letadla, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, jídlo a nápoje, noční města. Dostupné rozměry 393x786, 1680x1050, 750x1334, 1536x2048, 1280x1024, 1920x1280, 1280x854, 640x480, 1440x900, hi res 2560x1920, 1600x900, 1536x2560, 360x760, 800x600, 1600x2560, 1440x2560 atd.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Dakota, Missouri, Maine, Idaho, New York, Jižní Dakota, Washington, Nevada, Wyoming, Ohio, Rhode Island, Illinois, Arkansas, Nové Mexiko, Delaware, Jižní Karolína, Kentucky, Connecticut, Louisiana, Michigan, Nebraska, Montana, New Jersey, Havaj, Wisconsin, Tennessee atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vládce, Atentát, Historik, Itálie, Císař, Básník, Esejista, Zpěvačka, Prezidenti ČR, Slovenští prezidenti, Exilový prezident, Hokej, Zavražděn, Poprava, Máj, Olympijský vítěz, Sochař, Trest smrti, Dallas Stars, První republika, Překladatel, Husité, Hejtmani, Orlík, Brno, Druhá světová válka, KHL, Upálen, Podnikatelé, ČSSD, Skladatel, Československo, Rakousko-Uhersko, Státník, Hokejisté, Miliardář apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: tipy, kuriozity, Vše o Vánocích, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Ali Landry, F, Pozadí na plochu PC, Nejlepší zeměpisné kvízy, Sarah Michelle Gellar celebrity, Hry pro dívky online, Super online flash hry, Wallpapers na PC ke stažení, multimédia

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, lékařství, věda, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, mytologie, osobnosti, křesťanství, filozofie, herectví, herci a herečky, zločin a právo, státní správa, umělci a umění, profese a zaměstnání, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, přezdívky, Spisovatelé a básníci, rodinné a příbuzenské vztahy, politici atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Informace, internet, počítače, hry

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, K, weby, výukové pomůcky, Přání nejen ke kulatým narozeninám, webovky, školství, Biografie slavných osobností, Casino online, Seznam vlajek měst České republiky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkazy

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, politické strany a hnutí, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, týmy NHL, vojenské hodnosti, země EU apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, ovoce, symboly, hmyz, dopravní prostředky, věda, smajlíci a emotikony, auta, mapy, rostliny, halloween, Vánoce a Advent, láska, sport, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, náboženství, zvířata, přístroje, osobnosti a lidé, ženy a dívky, nápoje atd.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Adventury, Oddechové hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Akční gamesky, Hry s koňmi apod.

Síť, internet, počítače, hry

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Omaha Hold’em poker, pro dospělé, Dopravní značky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Gratulace zdarma, Online vánoční magazín, Online životopisy, biografie, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internet

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry a tak podobně.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, online html5 hry, Auta a závodní, Deskovky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Oddechové hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Frky, kameňáky, ftipy, fóry, fórky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, ftipy, fóry, fórky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Motta, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení, přísloví, výroky, z kategorií citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: linky, cestování, webové stránky, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Dopravní značení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Metropole New York city, Vlajky států USA, URL, Vlajky amerických států USA

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, počítače, účetnictví, politika, psychologie, náboženství a křesťanství, různé, nápoje, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, zkratky, bankovnictví, chemie, technika, český jazyk, cestování, latina, zločin a právo, příroda, nástroje, sport, školství, hardware, matematika atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky apod.

Kameňáky, vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Super online flash hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Střílečky, parkování - parkovačky, Oddechové, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Strategie, Závodní, Karetní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Super free web games zdarma, Seznam souborových přípon, M, Seznam souborových přípon, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, Obrázky na PC, pro děti, zábava, zadarmo, volný čas, K, Biografie Sara Shimada, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Přikázání: Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Další odkazy:

Levné letenky
Přáníčka k svátku
Partnerské internetové stránky
Tinder app dating service
Real Madrid CF sepak bola
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie, životopis Sarah Michelle Gellar
Tipy na Partnerské weby
Keira Knightley fotky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
A.C. Milan football club italy
Paris Saint-Germain F.C.
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Omalovánky v USA a jejich použití

Děkujeme vám za vaši návštěvu.