Naše tipy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Střílečky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Závodní, Bojové online gamesy a podobně.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Závody aut, Bojové hry, Relaxační hry, Logické hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Animace, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Akční hry, Postřehové hry, Adventury, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Oblíkačky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Adventury, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Deskovky, Logické hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Hannah Montana apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Dopravní značení, počítače, kuriozity, zajímavosti, Životopisy slavných osobností, Full HD wallpapers na PC, Superhry a hry online zdarma, Ilustrace, obrázky, Ashley Olsen celebrity, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázky na PC, Prapory regionů a království, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Obrázky na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. můžete využít v smartphone, mobilní telefon, počítač, phablet, tablet, displej, ultrabook, PC, mobil, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 7, Lubuntu, SUSE Linux, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Chrome OS. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, noční města, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, příroda, krajina, budovy a stavby, sportovní pozadí, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, rostliny, wallpapery, auta, motorky, motocykly, dopravní prostředky, květiny, kytky, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 2560x1440, 1440x900, 1680x1050, 360x760, 1280x854, 1280x1024, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 1920x1440, 854x480, 800x1280, 1600x2560, 1920x1200, 1800x1440, 375x812 atd.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tisk, Ostrava, Dárky, Atmosféra, Vánoční filmy, Hostina, PF, Pastýř, Lindt, Strom, Staroměstské náměstí, Pozadí, Řetězy, Silvestr, Zdraví, Popelka, Křesťanství, Pokrmy, Tablet, Třásně, Vykrajovátka, Striezelmarkt, Schleich, Špalda, Láska nebeská, Cesmína, K Vytištění, Vánoční svařák, Anděl, Šišky, Přáníčko apod.

Náš tip, technika, kultura, informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, lékařství a medicína, hardware, nemoce, jídlo, nápoje, počítače, internet, nástroje, příroda, kultura, český jazyk, psychologie, účetnictví, literatura, zločin a právo, cestování, chemie, zkratky, filozofie, věda, software, ekonomie a ekonomika, bankovnictví atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Keywords:tipy, URL, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, Zlatan Ibrahimović, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Webové online testy zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázek Těhulky, Online vánoční webzine, humor, multimédia

Vtípky, anekdoty, vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné citáty apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, geocaching, firmy a společnosti, státy usa, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry, fórky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry, fórky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O mužích, O ekonomech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: M, Online životopisy, biografie, Tapety na PC zdarma ke stažení, Biografie, životopis Kirsten Dunst, Dopravní značky, R, Nejlepší zeměpisné kvízy, Metropole New York city, zeměpis, pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Federace USA

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, historie, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa, věda, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, umělci a umění, žurnalisté a novináři, křesťanství, filozofie, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, školství a vzdělávání atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. Naleznete zde Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: Online hry zdarma, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, Celebrita Isla Fisher, Státní prapory států světa, doporučujeme, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky k jmeninám, zdroje informací, Full HD wallpapers na PC, Přehled souborových přípon

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

černý humor, fórky, ftipy, frky, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, ftipy, frky, fóry, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Síť, technika, kultura, informace

Klíčová slova: linky, weby, Superhry a hry online zdarma, Vlajky států USA, č, Lionel Messi futbolista argentino, Vlajky měst a obcí České republiky, info, zadarmo, V, volný čas, Skvělé hry online zdarma, Obrázky Vesmíru na PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Hele, užovka.

Další odkazy:

Panama
Catherine Bell
Zajímavé webové stránky
jak vyzrát na ruletu
Qatar
Partnerské internetové stránky
Eliza Dushku celebrity
Odkazy na partnerské weby
Sexy Jessica Alba
Linky na partnerské weby
Omalovánky k vybarvení zdarma
Keira Knightley fotky
Zajímavé internetové odkazy
Nádherná Sara Shimada
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.