Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Karetní hry, Postřehové hry, Závody aut, Animace, Bojové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Akční hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Sportovní hry a tak dále.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, státy usa, okresy České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, měny, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, M, PC pozadí pro Windows, A, Přání, blahopřání, přáníčka k jmeninám, Přehled přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online kvízy, Wallpapery, omalovánky, spoření, cestování, Super online hry zdarma, weby, webovky

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Anekdoty, fórky, frky, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, frky, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, výukové pomůcky, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, internetové stránky, Staré hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Omalovánky - dinosauři, URL, odkazy, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní věnec, Wallpaper, Popelka, Brambořík, Obrazovka, Ježíš Kristus, Sněhová vločka, Sám doma, Schleich, Pastýř, Píseň, Papírový vánoční stromek, Vánoční trhy, Vánoční dekorace, Filmy, Vánoční tapety, Vánoční hvězda, Silvestr, Strom, Kuba, Vinná klobása, Jmelí, Láska nebeská, Dia, Slámový adventní věnec, Zdraví, Rostliny, Anděl, Atmosféra, Skleněné ozdoby, Sněhulák apod.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, B, Celebrita Mila Kunis, Vlajky států USA, Vánoční magazín, kuriozity, Hanoj, info, Kliparty zdarma, linky, Online testy a kvízy zdarma

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, Spisovatelé a básníci, lékařství, osobnosti, psychologie, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, historie, věda, křesťanství, poruchy, umělci a umění, školství a vzdělávání, rodinné a příbuzenské vztahy, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, vlastnosti, záliby a hobby, filozofie, politici atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Strategie, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Pro dívky, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní a podobně.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers na plochu PC, Přehled přípon a koncovek souborů, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, zábava, Online hry pro děti zdarma, volný čas, Grenada, školství, zdarma, hyperlinky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: internet, Hry pro nejmenší online, pro děti, V, Vlajky států a zemí světa, Internetové omalovánky, F, Online životopisy, biografie, Online geografické testy zdarma bez registrace, webové stránky, Prapory českých měst, zeměpis, Obrázek Náruživá kuřačka, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Blackjack
Celebrity Beyoncé Knowles
Doporučené odkazy
Sexy Sara Shimada
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Zajímavé webové stránky
Athletic Bilbao club
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Biografie Christina Aguilera
Partnerské internetové stránky
Online omalovánky pro malé děti k vybarvení
Obrázky na plochu Velikonoce
Tipy na užitečné weby
Chad
Texty přáníček k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.